Про нас

Ваш солодкий та міцний сон - це наша турбота! 

 

Отож, знайомимось - ми фабрика НОКС, яка постачає на ринок України перо-пухові подушки та ковдри власного виробництва.

На сьогоднішній момент наша компанія є однією з лідируючих в цій галузі. Ми маємо розвинену дилерську мережу по містах України.

Наше підприємство було створено на базі славнозвісної Кримської перо-пухової фабрики, а працюємо ми на текстильному ринку вже з 2002 року. За цей час здобули не мало досвіду та добре вивчили споживчі потреби.

Ми компанія з великим розмахом та чіткою ціллю - реалізувати продукцію тільки високої якості. Для цієї мети нами було зроблено багато роботи!

Що пропонуємо своїм клієнтам?


У асортименті товарів Нокс:
подушки пухові, перові, напівпухові всіляких розмірів, пухові ковдри та перини, а також традиційні стьобані ковдри та касетні.

Подушки. З нашими подушками сон буде “немов у казці”. Адже вони зручні, приємні для голови та шиї. Представлений асортимент подушок НОКС дозволяє задовольнити будь-які уподобання за розміром.

 Ковдри та перини. Пухові ковдри ніжні, повітряні, легкі, м'які, довговічні, здатні утримувати тепло і забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Під пуховою ковдрою не холодно взимку і не дуже спекотно влітку.

Про головне - якість продукції!

Для виробництва перопухових виробів застосовується сировина, якість якої відповідає вимогам чинної нормативно-технічної документації та допущене ветеринарно-санітарним наглядом до переробки.

В залежності від виду птиці, яка використовується у виробництві перопухових виробів, ділять на такі види: куряче, качине та гусяче пір’я.

ПЕРЕВАГА ПРОДУКЦІЇ! Фабрика НОКС - єдина на ринку України, яка працює з новим пір’ям від птахофабрик напряму. Птиці птахофабрик з усіма ветеринарними довідками. Гарантія на пір’я у подушках - 5 років.


Фабрика з виробництва подушок та ковдр оснащена сучасним німецьким обладнанням фірми IWKA. На кожному етапі виробництва відділом технічної служби здійснюється жорсткий виробничий контроль.

Готові вироби підлягають перевірці на відповідність діючої нормативно-технічної документації. Продукція виробляється в суворій відповідності до ГОСТ стандарту.

Наші покупці - це люди, що вибирають екологічно чисті, натуральні, легкі та довговічні перо-пухові подушки і ковдри за принципом оптимального поєднання комфорту та ціни.

Використовуючи нові технології виробництва, ми прагнемо доставити людям максимум задоволення від сну: бадьорість, силу та здоров'я при пробудженні!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Ваші запитання - наші відповіді!

Яка ковдра тепліша?

21 вересня 2015 в 16:17 відповідей: 1

Зима не за горами і пора подумати про те, як бі не замерзнути холодними зимовими ночами. Головне, що вам потрібно - правильно вибрати ковдру! На ринку…

 
 

Які переваги мають пухові ковдри?

21 вересня 2015 в 16:08 відповідей: 1

Вибираючи ковдри для зими, більшість людей віддає перевагу пуховим. Це легко пояснити, якщо знати всі їхні переваги.1. Вони дуже теплі. Кращий наповнювач…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create